Dünkü Ziyaretçi 73
Bugünkü Ziyaretçi 24
Toplam Ziyaretçi 170680
  PLAY ATTENTİON NEDİR ?

ÜSTÜNZEKALILARDA,İŞİTME ENGELLİLERDE,DİKKAT EKSİKLİĞİNDE,HİPERAKTİVİTE DE,ÖĞRENME GÜÇLÜĞÜNDE,ODAKLANMA SORUNU YAŞAYANLARDA, DERS BAŞARISI DÜŞÜK OLANLARDA,SOSYAL UYUM SORUNU YAŞAYANLARDA UYGULANAN BİLİMSELLİĞİ KANITLANMIŞ,İLAÇSIZ ,ETKİLİ,ÖĞRENİLEN BİLGİYİ KALICI HALE GETİREN DÜNYA STANDARTLARINDA BİR UYGULAMA.

Başarısı bilimsel araştırmalarla kanıtlanmış olan program Gelişmiş Odaklanma,Daha çok odaklanma, daha az kıpırdanma davranışlarını bir kere kontrol ettikten  sonra çocuğunuz daha rahat arkadaş edinebilecek ve okulda daha başarılı olacaktır.Kıpırdanmalar, mırıldanmalar,hayallere gitmeler ve dürtüsel davranışlar,bağırma ve cezalandırma olmadan şimdi kolayca geliştirilebiliyor.

DEHB akademik performansı etkileyebilir. Çoğu ebeveynde bunun için kaygılanır. Odaklanma eksikliği, bilgiyi öğrenmeyi güçleştirir ve DEHB’li çocukların okulda arkadaşlarıyla aynı seviyede öğrenmesini engelleyebilir.

Programımız sınavlarda dikkati toplamayı, sınıfta öğretmeni dinlemeyi ve düzenli çalışmayı öğretir. Okuduğunu anlamayı artırır.Hafızayı güçlendirerek öğrenmeyi kolaylaştırır.Eğer çocuğunuzun okulda zorlanmasını görmekten yorulduysanız bu sistem tam size göre.

Çocuğunuzun zeki olduğunu biliyorsunuz.
Zayıf odaklanmadan dolayı, DEHB’li çocuklar genelde sınavlarda zorlanırlar ve akademik olarak başarılı olamayabilirler.
Odaklanma eksikliği, DEHB’li çocukların, bilgiyi yakalama ve zihinde tutma becerisini azaltır ve okulda uyum sağlamalarını zorlaştırır.

Konsantrasyon, öğrenme için çok önemlidir.

Daha iyi dinleme becerileri, kendi başına ödev yapma ve daha iyi organize olmayı içerir. Bunların Dikkat Eksikliği Hiperaktivite sorunu olan çocuklar için çok önemli olumlu kazanımlar olduğunu ve bunların kalıcı olmasını sağlamak için olumlu geribildirim yapılması gerektiğini anlamak çok önemlidir.
Zayıf sosyal beceriler, dikkat problemleriyle yakından ilgilidir. Sosyal ilişkilere dikkati ve özgüveni artırarak, kalıcı arkadaşlıklar kurmak için Play Attention harika bir araçtır.

Play Attention, organize olmayı, hafızayı geliştirmeyi, görev bitirme becerisini ve dikkat dağıtıcıları önemsememeyi öğretebilir. Bu beceriler hem okulda hem iş ortamında başarılı olmak için çok önemlidir.